Przechodzi dwóch
facetów obok Sejmu i słyszą jak wszyscy drą się: "Sto lat! Sto lat!"
Jeden do drugiego:
- Ktoś tam chyba ma urodziny.
- Nie. Wiek emerytalny ustalają.


Sprzedam dom Międzybórz 150m2

Cena: 499 000 zł
Cena za m2: 3 327 zł
Metraż: 150 m2
Powierzchnia działki: 950 m2
Liczba pokoi: 5
Liczba pomieszczeń: 15
Miejscowość: Międzybórz
Ulica: Wiśniowa
Numer oferty: 2879

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Do własnej aranżacji o pow. ok 152 m2, 5 pokoi, działka o pow 9,5ara, z zakładem produkcyjnym. Międzybórz

Główne atuty nieruchomości:

- Świetna lokalizacja
- Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej produkcyjno-usługowej
- Blisko centrum miasta
- Spokojna okolica
- Duży możliwości aranżacyjne

Nieruchomość składa się z:

1) Budynku jednorodzinnego, wolnostojącego, niepodpiwniczonego, wybudowanego w technologii murowanej, z pustaku w 1985r. Posiada podwójne drewniane okna, dach dwuspadowy pokryty blachą, ocieplone ściany zewnętrzne, ogrzewany piecem centralnego ogrzewania na węgiel lub drewno, a w okresie letnim ciepła woda ogrzewana jest z Junkersa gazowego zasilanego z butli. Budynek zasilany w wodę z miejskiego wodociągu z odprowadzeniem do szamba oraz instalację elektryczną. Poszczególne poziomy to:

Partero łącznej powierzchni użytkowej ok. 70 m2 na którym znajdują się pomieszczenia:

- przedsionek o pow. ok. 2m2

- hall o pow. ok. 7m2

- kuchnia o pow. ok. 3m2

- WC o pow. ok. 1m2

- pokój o pow. ok.12m2

- korytarz o pow. ok. 3m2

- pokoju o pow. ok. 8m2

- garaż o pow. ok. 24m2

- kotłownia i skład na opał o pow. ok. 10m2

Przedsionek jest pierwszym pomieszczeniem, na poziomie parteru, do którego dostaniemy się głównym wejściem. Na podłodze znajdują się kafle, a na ścianach boazeria.

Hall tworzy komunikację między altaną, kuchnią, WC, suszarnią oraz wejściem do osobnego korytarza z wyjściem na zewnątrz. Na podłodze znajduje się wykładzina PCV, a na ścianach boazeria.

Kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem do którego dostaniemy się z korytarza. Pomieszczenie posiada własne okno co sprawia, że pomieszczenie jest jasne, na ½ ścian znajdują się kafle, a reszta pokryta jest tynkiem i pomalowana farbą. W pomieszczeniu znajduje się także osobne wejście do pokoju oraz niewielkiej piwnicy.

Pokój o pow. ok. 8m2 do którego dostaniemy się z kuchni, posiada na podłodze wylewkę betonową, znajduję się w nim okno, które rozjaśnia to pomieszczenie, na ścianach położony jest tynk pokryty jasną farbą.

WC- na podłodze znajdują się kafle, a ściany pokryte są tynkiem i pomalowane farbą.

Garaż - na podłodze znajduję się wylewka z betonu, a na ścianach tynk.

Korytarz to osobne pomieszczenie do którego dostaniemy się również z hallu. Tworzy on komunikację między drzwiami wyjściowymi z tyłu na podwórko, oraz między kotłownią z dużym składem na opał, a także małym pokojem. Na ścianach znajduje się boazeria, a na podłodze wykładzina PCV.

Pokój o pow. ok. 12m2 do którego dostaniemy się bezpośrednio z korytarza, posiada na podłodze wylewkę betonową, znajduje się w nim okno z widokiem na tył posesji, ściany pokryte są tynkiem i pomalowane farbą.

Kotłownia - znajduje się tu piec CO na węgiel i drewno. Na podłodze znajduję się wylewka betonowa. Dzięki otwartej przestrzeni kotłowni usytuowany został tutaj duży skład na opał co jest wygodnym rozwiązaniem w okresie zimowym. Opał można wrzucać przez specjalne okienko znajdujące się w kotłowni.

Na piętro o łącznej powierzchni użytkowej ok. 82m2 na które dostaniemy się drewnianymi schodami z parteru znajdziemy pomieszczenia takie jak:

- hall o pow. ok. 15m2

- łazienka z WC o pow. ok. 5m2

- salon z loggią o pow. ok. 19m2

- kuchnia o pow. ok. 11 m2

- 3 pokoje o pow. ok. 10 m2

- klatka schodowa prowadząca na piętro i poddasze

Hall stanowi komunikację między 3 pokojami, salonem i łazienką. Ściany pokryte są boazerią, a na podłodze znajduję się parkiet.

Łazienka stanowi jedno pomieszczenie wraz z WC. Na podłodze i ścianach znajdują się kafle. Dodatkowo w pomieszczeniu zamontowany jest Junkers na gaz z butli, co ułatwia ogrzanie wody w okresie letnim, ponieważ dzięki niemu nie trzeba korzystać z pieca z centralnym ogrzewaniem.

Salon jest przestronnym pomieszczeniem, znajduję się w nim osobne wejście do kuchni oraz do loggi. Dzięki zamontowaniu trzyskrzydłowego okna pomieszczenie jest bardzo jasne. Na ścianach i suficie znajduję się boazeria, a na podłodze drewniany parkiet.

Kuchnia posiada duże okno dzięki temu jest jasnym pomieszczeniem. Na ½ ściany znajdują się kafle, a reszta pokryta jest tynkiem i pomalowana jasną farbą.

1 Pokój ok. 11 m2 posiada również trzyskrzydłowe okna oraz drzwi balkonowe z których dostaniemy się na balkon. Na podłodze znajdują się parkiet, a ściany pomalowane są jasną zieloną farbą.

Dwa pokoje- o pow. ok. 10 m2 każdy, pełnią rolę sypialni, są bardzo jasne i ciepłe. Podobnie jak na całym piętrze na podłodze znajduję się parkiet, a na ścianach tynk pokryty farbą.

Poddasze– to przestronna powierzchnia do własnej aranżacji, stanowi otwartą przestrzeń. Można wykorzystać ją do celów mieszkalnych i zaaranżować według własnego uznania.

2) Budynek gospodarczy o pow. ok. 78m2 murowany, posiadający 5 pomieszczeń, tj. pomieszczenie socjalne, kotłownia z piecem C.O, WC, stolarnia i maszynownia. Na dachu położone są płyty azbestowe.

3) 3 wiaty- znajdujące się na posesji za domem. Jedna z wiat pełni obecnie funkcję warsztatu, druga maszynowi, a trzecia wykorzystywana jest do montażu i przechowywania materiałów. Pomieszczenia te mogą pełnić różne funkcje w zależności od upodobania właściciela.

Dojazd do nieruchomości stanowi osiedlowa droga asfaltowa. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości zlokalizowanej w spokojnej okolicy znajdują się zabudowania jednorodzinne. Do ścisłego centrum dojdziemy pieszo spacerkiem w ok. 4 min. W mieście funkcjonują wszystkie niezbędne placówki: szkoła podstawowa, średnia, przedszkole, bank, ośrodek zdrowia, liczne sklepy, markety i pozostałe punkty handlowo- usługowe.

Miasto Międzybórz jest bardzo dobrze skomunikowany z dużymi miastami : Wrocław, Ostrów Wlkp., Kalisz poprzez drogę krajową nr 25, łatwe połączenie z trasą S8 (Wrocław –Warszawa) połączenia PKS, PKP oraz dogne połączenia prywatnych przewoźników. W gminie Międzybórz i okolicach znajduje się sporo zakładów produkcyjnych głównie w branży meblowej.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

499.000
(+48) 726 70 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , m.pisula@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:12886
Oglądalność ogłoszenia:87
Wygasa:2017-09-25
Dodane:2017-08-11


Reklama


Reklama


Reklama