Ty co kupiłeś żonie na urodziny?
- Perły.
O to się wykosztowałeś!
- No, cztery skubana wypiła!


Sprzedam działkę/grunt Drogoszewice

Cena: 99 000 zł
Cena za m2: 22 zł
Metraż: 4 485 m2
Powierzchnia działki: 4 485 m2
Miejscowość: Drogoszowice
Numer oferty: 2875

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Działka pod zabudowę mieszkaniową, pow. ok 45 arów w malowniczej okolicy lasów. Drogoszowice.


Szukasz spokoju i wytchnienia w zacisznym miejscu ze śpiewem ptaków ? Ta oferta jest dla Ciebie ! Urocza sceneria stawów z wzgórzami lasów, malowniczą panoramą miasta, trasami rowerowymi i niepowtarzalnym mikroklimatem kusi i zaprasza nie tylko urlopowiczów. Poranna kawa na tarasie przy lesie, z ćwierkającymi ptaszkami to raj dla duszy, wypoczynek dla umysłu - polecany szczególnie dla osób pracujących intensywnie, pracujących w dużych miastach oraz osób szukających kameralnego miejsca z dala od zgiełku !

Media bezpośrednio przy działce:

- Sieć wodna
- Sieć energetyczna

Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta. Ukształtowanie gruntu jest płaskie co ułatwia jego zabudowę i aranżację terenu. Dużego uroku nieruchomości dodaje roztaczający się widok na okoliczne wzniesienia i bezpośrednie połacie lasów. Brak zabudowań pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną aranżację terenu i wybór wielu projektów budowlanych, grunt obecnie nie jest ogrodzony. Bezpośredni dojazd stanowi kilkuset metrowa droga utwardzona, która łączy się bezpośrednio z drogą asfaltową.

Nieruchomość posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy, która obejmuje budowę domu jednorodzinnego z garażem wbudowanym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną ( przydomowa oczyszczalnia ścieków). Wskaźniki i parametry obecnych warunków zabudowy oraz zagospodarowania dla całej 4.485m2 działki obejmują:

- funkcja – mieszkaniowa
- linia zabudowy – 6 m od granicy sąsiedniej działki
- wielkość powierzchni zabudowy - do - 8%,
- minimalna wielkość powierzchni biologicznie czynnej w zagospodarowaniu działki – 60%,
- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki do 4,5m
- wysokość głównej kalenicy do 10m
- kąt nachylenia dach od 350 do 450
- układ połaci dachowych : dwuspadowy lub wielospadowy, dopuszcza się w dachach lukarny

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka zabudowań jednorodzinnych, tereny uprawiane rolniczo, lasy i tereny zielone. Spacery po okolicznych terenach to sama przyjemność i relaks na świeżym powietrzu, a dla osób lubiących zbierać grzyby, jagody i inne owoce lasu to czysty raj dla duszy. Ukształtowanie pobliskiego terenu jest idealną lokalizacją pod inwestycje np. agroturystyki z możliwością aranżacji całego terenu i licznej zieleni bezpośrednio przy budynku, co niewątpliwie bardzo podnosi walory nieruchomości. Wyjątkowy i czysty klimat stwarza warunki do uprawianiu sportów, wycieczek rowerowych i sprzyja wypoczynkowi. Pod względem turystyczno – rekreacyjnym jest to obszar wielobarwny, wartościowy i ciekawy. Zwolennicy dwukołowych eskapad mogą wybrać się na małe szaleństwo szlakiem okolicznych wzgórz lub trasą rowerową z wieloma miejscami do wypoczynku, relaksu i pikników, gdzieurocza sceneria pobliskich lasów i wody oraz ukształtowanie tego terenu sprzyja wypoczynkowi i przyciąga urlopowiczów. Dla tych, którzy preferują mniej aktywny sposób wypoczynku znajdzie się również miejsce na wędkowanie i pola biwakowe. Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, otwiera wiele możliwości inwestycyjnych, zarówno dla turystyki jak i własnego biznesu ! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości położonej 192 m npm, oddalona o 2 minuty od drogi powiatowej nr 25 (Oleśnica – Ostrów Wlkp.) z bezpośrednim połączeniem na odcinku ok.20 km. ekspresową trasą S8 (Wrocław-Warszawa). Najbliższe miejscowości: Oleśnica 12 km, Syców 18 km, Twardogóra 5 km, Poniatowice 12 km. Dobroszyce 13 km. Międzybórz 17 km.

Miasto Twardogóra oddalone o 5 minuty drogi, jest miastem gminnym położonym na wysokości 150 m n.p.m., w powiecie oleśnickim, usytuowane w Kotlinie Milicko-Odolanowskiej u stóp Wzgórz Twardogórskich, ok. 50 km na północny wschód od Wrocławia i ok. 40 km na południowy zachód od Ostrowa Wielkopolskiego. Cały obszar gminy Twardogóra jest położony wśród Wzgórz Twardogórskich, tzw. Gór Kocich, należących do makroregionu Wału Trzebnickiego. Znajdują się tu bardzo dobre punkty widokowe i ciekawe trasy rowerowe. Najbardziej charakterystycznymi i najciekawszymi elementami rzeźby Gór Kocich są doliny strumieni, głazy narzutowe, wzniesienia i obniżenia. Doliny strumieni sprawiają wrażenie wąwozów o baśniowym charakterze i mimo ostrego nachylenia zboczy przyjemnie się nimi spaceruje. Na terenie Wzgórz znajduje się ok. 30 takich dolin i w sumie osiągają one 50 km długości. Strumień, który utworzył najdłuższą i największą dolinę wypływa na wysokości 243 m n.p.m. i wartko płynąc tworzy po drodze małe wodospady.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

99.000
(+48) 726 70 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , m.pisula@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:12884
Oglądalność ogłoszenia:29
Wygasa:2017-09-25
Dodane:2017-08-11


Reklama


Reklama


Reklama