- Jak się czuje ten pacjent spod 3?
- Lepiej już zaczął mówić.
- I co powiedział?
- Że czuje się gorzej.


Sprzedam budynki magazynowo-produkcyjne

Cena: 320 000 zł
Cena za m2: 471 zł
Metraż: 680 m2
Powierzchnia działki: 6 770 m2
Liczba pomieszczeń: 26
Miejscowość: Gmina Międzybórz
Ulica: 7 km od Międzyborza
Numer oferty: 2905

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Budynki magazynowo-produkcyjne z pom. biurowymi o pow. ok. 680 m2, działka ok. 68arów–Gmina Międzybórz

Dzięki funkcjonalności pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych, garażowych oraz biurowych nieruchomość stanowi idealne miejsce na własny biznes!

Budynek I o pow. ok. 521 m2 w skład którego wchodzą:

- Pomieszczenie biurowe o pow. ok.28m2
- Wiatrołap o pow. ok. 3m2
- Pomieszczenie socjalne o pow. ok. 6m2
- Pomieszczenie sanitarne o pow. ok. 4m2
- Pomieszczenie sanitarne o pow. ok. 5m2
- Korytarz o pow. ok.12m2
- Pomieszczenie magazynowo – produkcyjne o pow. ok 119m2
- Korytarz o pow. ok. 10m2
- Kotłownia o pow. ok. 17m2
- Pomieszczenie magazynowe o pow. 12m2
- Pomieszczenie magazynowo – produkcyjne o pow. ok 65m2
- Pomieszczenie magazynowo – produkcyjne o pow. ok. 19m2
- Pomieszczenie magazynowe (w części nowodobudowanej) o pow. ok 136m2
- Pomieszczenie kotłowni o pow. 16,5m2

Budynek wybudowany z pustaków i cegły w końcówce lat 60-tych z częścią dobudowaną w 2010r, składa się z części biurowej i magazynowo- garażowej. Posiada dach dwuspadowy pokryty blachodachówką w części północno- wschodniej i południowo zachodniej natomiast na środkowej części budynku jest dach płaski pokryty papą. W budynku znajdują się okna drewniane, elewacja budynku pokryta jest tynkiem cementowo-wapiennym. Budynek został wyposażony w instalacje: centralnego ogrzewania, elektryczną i wodociągową – instalacje w chwili obecnej są odłączone i niekompletne. Pomieszczenia sanitarne zostały częściowo wykończone glazurą.

Budynek II o łącznej pow. ok. 206m2 może pełnić funkcję magazynową – garażową i składa się z:

a) w części posiadającej pow. 141,3 m2 wybudowany jest z pustaków żużlobetonowych z dachem pokrytym papą (w kilku pomieszczeniach brakuje wrót wjazdowych, w pozostałych drzwi wejściowe i wrota – stalowe) mamy:

- Pomieszczenie magazynowe o pow. 46m2
- Pomieszczenie techniczne o pow. 11 m2
- Pomieszczenie biurowe o pow. 11,m2
- Pomieszczenie magazynowe o pow. 72 m2

b) w części o pow. ok. 65m2 wybudowany jest w technologii tradycyjnej z cegły pełnej. Dach pokryty został papą (brak wrót wjazdowych do pomieszczeń) mamy:

- cztery pomieszczenia o powierzchni 16,2m2 każde.

Budynek III o pow. ok 12m2 – murowany, usytuowany przy wjeździe na teren działki – dlatego świetnie nadaje się na portiernię

Budynek IV o pow. ok 12m2 - murowany,usytuowany jest w centralnej części działki i stanowi pozostałość po byłej stacji paliw.

Działka o powierzchni ok.68 arów została zabudowana łącznie czterema budynkami użytkowymi. Na niewielkiej części działki (centralna cześć) znajdują się jeszcze pozostałości po byłej stacji paliw. Dojazd do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa, a następnie na odcinku ok. 50 m droga gruntowa. Do nieruchomości zostały doprowadzone sieci instalacji wodnej i elektrycznej- w chwili obecnej sieć energetyczna jest odłączona i niekompletna. Ze względu na parametry powierzchniowe oraz układ funkcjonalny budynki mogą pełnić różne funkcje magazynowe, warsztatowe, produkcyjne bądź handlowe. Na działce znajduję się szambo. Obszar nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pozwala tutaj na swobodne prowadzenie działalności gospodarczej i oznaczony jest symbolem DzG 1- co oznacza:

działalność gospodarczą ponad lokalną - przemysł, bazy, składy. Na terenach tych dopuszcza się lokalizowanie przedsięwzięć, dla których jest wymagane sporządzenie raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko oraz przedsięwzięć, dla których może być wymagane sporządzenie raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Nie dopuszcza się zabudowy mieszkaniowej.

Nieruchomość oddalona jest ok. 5 km od drogi krajowej 25, która tworzy dobrą komunikację z dużymi miastami tj.: Wrocław, Ostrów Wlkp., Kalisz, łatwe połączenie z trasą S8 (Wrocław –Warszawa) połączenia PKS, PKP oraz dogodne połączenia prywatnych przewoźników.

Miejscowość gminna jaką jest Międzybórz oddalona jest o ok.7 km., ok. 12 km jest do Twardogóry, Sycowa i ok.60 km do Wrocławia. Położenie Międzyborza przy drodze krajowej łączącej aglomerację wrocławską z Ostrowem Wielkopolskim stwarza możliwości rozwojowe dla przedsiębiorców i ułatwia szybki dojazd do większych miast. Na terenie gminy Międzybórz i gmin ościennych działają liczne zakłady pracy i tam też znajduje się pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze i przemysłowe, kościół, banki, PKS.

Ziemia międzyborska w której znajduje się przedmiotowa nieruchomość, to rejon o wysokich walorach przyrodniczo-krajobrazowych, predysponowany do rozwoju turystyki i rekreacji. Niewątpliwym atutem, zachęcającym do zamieszkania tutaj, jest malownicze położenie na skraju Wzgórz Twardogórskich, z licznymi pagórkami i obniżeniami terenowymi, wzniesieniami stanowiącymi punkty widokowe z których oglądać można jego malowniczą panoramę, a znajdujących się w okolicznych miejscowościach.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

320.000
(+48) 726 70 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , m.pisula@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:13137
Oglądalność ogłoszenia:89
Wygasa:2017-10-23
Dodane:2017-09-08


Reklama


Reklama


Reklama