- Jaka jest różnica między Urzędem Skarbowym a zakładem fryzjerskim?
- W Urzędzie Skarbowym golą dokładniej.


Sprzedam dom Syców 60m2

Cena: 410 000 zł
Cena za m2: 6 833 zł
Metraż: 60 m2
Powierzchnia działki: 4 600 m2
Liczba pokoi: 2
Liczba pomieszczeń: 5
Miejscowość: Gmina Syców
Numer oferty: 2 790

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Poniemiecki dom w malowniczej okolicy, zabudowa gospodarcza w tym domek dla gości. ok 2 km od Sycowa.

Nieruchomość posadowiona na 46 arowej działce wraz zabudową gospodarczą w tym domek dla gości w którym znajduje się pokój z kuchnią, łazienka, garaż i pomieszczenia gospodarcze. Na działce znajduje się również barakowóz.

Budynek mieszkalny o pow. ok. 70 m2 w skład, którego wchodzą następujące pomieszczenia:

- kuchnia
- łazienka
- pokój
- sypialnia
- korytarz

Kuchnia o pow. ok. 15 m2 jest funkcjonalnym pomieszczeniem, do którego dostaniemy się bezpośrednio z korytarza. Na ścianach regipsy pomalowane w kolorze jasno żółtym, część ściany pokryta boazerią a pozostała część pomiędzy meblami płytkami ceramicznymi. Na posadzce znajduje się wykładzina PCV. Na wyposażeniu kuchni pozostają meble, zlewozmywak, stół z krzesłami oraz tapczan. Z tego pomieszczenia dostaniemy się do łazienki.

Łazienka o pow. ok. 2 m2 jest pomieszczeniem, w którym znajduje się wanna, toaleta, grzejnik oraz junkers elektryczny. Ściany do ½ wysokości wyłożone płytkami w jasnym kolorze na podłodze płytki w tej samej kolorystyce.

Pokój o pow. ok. 19 m2 pełni funkcję pokoju dziennego i jest jasnym, słonecznym pokojem ze względu na znajdujące się tu dwa okna. Na ścianach tynk tradycyjny natomiast na posadzce wykładzina PCV. Pomieszczenie jest pokojem przechodnim, z którego dostaniemy się do pokoju sypialnianego.

Pokój sypialniany zajmuje pow. ok. 20 m2,w pomieszczeniu znajdują się dwa okna doświetlające pokój, na ścianach tynk tradycyjny pomalowany farbą, na posadzce tak jak w każdym pomieszczeniu znajduje się wykładzina PCV. Na wyposażeniu pozostaje szafa trzy drzwiowa, łóżko sypialniane oraz toaletka z lustrem.

Korytarz o pow. ok. 5 m2 jest pierwszym pomieszczeniem w którym znajdziemy się po wejściu do budynku. Na posadzce znajdują się płytki podłogowe w kolorze beżowo- białym, na ścianach do ½ wysokości boazeria.

Budynek gospodarczy, w skład którego wchodzą następujące pomieszczenia:

garaż
pokój z kuchnią
łazienka
2 pomieszczenia gospodarcze

Ciekawe rozwiązanie stanowi budynek gospodarczy, który idealnie spełnia rolę domku dla gości czy letniej kuchni .W budynku tym znajduje się również piec ogrzewający zarówno budynek mieszkalny jak i budynek gospodarczy.

Pokój z kuchnią o pow. ok. 12 m2 stanowi powierzchnię aktualnie wykorzystywaną jako kuchnia letniskowa. Ściany pomalowano na kolor zielony na posadzce wykładzina PCV, na wyposażeniu znajduje się tapczan, zlewozmywak i stoliki.

Łazienka o pow. ok. 4 m2 posiada na wyposażeniu wannę, toaletę oraz piec centralnego ogrzewania.

Przedmiotowa nieruchomość to poniemiecki budynek mieszkalny, wolnostojący, wybudowany w technologii murowanej z cegły. Posiada plastikowe okna PCV, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką. Nieruchomość ogrzewana tradycyjnym piecem węgiel/drewno znajdującym się w budynku gospodarczym. Budynek podłączony do miejskiego wodociągu, posiada instalację elektryczną, szambo. Dojazd do nieruchomości stanowi droga asfaltowa. Działka, na której posadowiona została przedmiotowa nieruchomość ma ok.46 ary powierzchni, drzewa i krzewy na niej rosnące tworzą cichy przytulny zakątek. Na działce oprócz budynku gospodarczego/domku dla gości znajduje się barakowóz, ziemianka i kolejny budynek gospodarczy. Teren nieruchomości ogrodzony ,działka nasadzona w części drzewami owocowymi w części stanowi aleję drzew sosnowych i brzóz tworzących piękną scenerią z stawem rybnym.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

410.000
(+48) 795 86 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , j.kuzmicz@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:12268
Oglądalność ogłoszenia:49
Wygasa:2017-07-24
Dodane:2017-06-09

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama