- Jak się czuje ten pacjent spod 3?
- Lepiej już zaczął mówić.
- I co powiedział?
- Że czuje się gorzej.


Sprzedam dom Syców 108m2

Cena: 230 000 zł
Cena za m2: 2 130 zł
Metraż: 108 m2
Powierzchnia działki: 1 952 m2
Liczba pokoi: 4
Liczba pomieszczeń: 8
Miejscowość: Gmina Syców
Ulica: ok. 3 km od Sycowa
Numer oferty: 2931

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok.108 m2, działka 1952 m2,duży ogród,garaż.Zacisza okolica, gm.Syców.

Nieruchomość idealnie spełni rolę zacisznego azylu dla ludzi szukających ciszy i spokoju z dala od ruchliwych dróg i hałasu.

Budynek mieszkalny składa się z:

Parteru o pow. ok. 77m2 w skład, którego wchodzi:

- Kuchnia
- Łazienka
- Pokój I
- Pokój II
- Salon
- Korytarz

Kuchnia o pow. ok. 10 m2 jest pomieszczeniem, do którego dostaniemy się bezpośrednio z korytarza. Na ścianach znajduję się tynk pomalowany jasną farbą, a część ściany pomiędzy meblami pokryta jest boazerią. Na posadzce znajdują się kafle. Na wyposażeniu kuchni pozostają meble, zlewozmywak i stół z krzesłami. Z tego pomieszczenia dostaniemy się do łazienki.

Łazienka o pow. ok. 6m2 jest pomieszczeniem, w którym znajduje się wanna, toaleta i przepływowy ogrzewacz wody. Całość łazienki wyłożona jest płytkami w jednolitym kolorze. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się okno PCV, które umożliwia dostęp do światła dziennego i świeżego powietrza.

Pokój pierwszy o pow. ok. 22m2 pełni funkcję pokoju sypialnianego. Wejście do pomieszczenia z korytarza, na ścianach tynk tradycyjny natomiast na posadzce znajdują się panele.

Pokój drugi o pow. ok. 14 m2 pełni obecnie funkcję pokoju sypialnianego.W pomieszczeniu znajdują się okno PCV doświetlające pokój, na ścianach tapeta, na posadzce kafle. Pomieszczenie jest pokojem przechodnim, z którego dostaniemy się do salonu.

Salon o pow. ok. 15 m2 jest niewielkim pomieszczeniem, w którym znajduje się okno PCV umożliwiające dostęp do światła dziennego. Na ścianach znajduję się tapeta, a na posadzce kafle.

Korytarz o pow. ok. 10 m2 jest pomieszczeniem, do którego dostaniemy się z przedsionka i stanowi swobodną komunikację pomiędzy kuchnią i pokojem, drzwi do pomieszczeń standardowe. Na posadzce znajdują się płytki podłogowe, a na ścianach tynk tradycyjny pomalowany farbą. Dodatkowo znajduję się tu wejście do piwnicy.

Piętro o pow. ok. 31 m2 w skład, którego wchodzi:

- Hol z wejściem na strych
- Pokój

Hol o pow. ok.14 m2 to otwarta przestrzeń, na ścianach znajduję się tynk pokryty farbą, a na posadzce panele. Dodatkowo zamontowane zostało okno dachowe, które doświetla hol wraz z klatką schodową.

Pokój o pow. ok. 17 m2 może pełnić rolę sypialni. Na posadzce znajdują się panele, a ściany pokryte są tynkiem i pomalowane farbą. Dodatkowo w pokoju znajduję się okno dobrze doświetlające całe pomieszczenie.

Przedmiotowa nieruchomość to budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, częściowo podpiwniczony, wybudowanym w technologii murowanej z cegły i częściowo ocieplony styropianem. Okna z wyjątkiem jednego pomieszczenia wymienione na PCV, dach dwuspadowy pokryty dachówką-karpiówką. Ogrzewany jest piecem centralnego ogrzewania znajdującym się w piwnicy. Budynek zasilany w wodę z miejskiego wodociągu z odprowadzeniem do szamba oraz instalację elektryczną. Na działce znajduje się również dwupoziomowy budynek gospodarczy, w którym znajduje się garaż.

Instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz CO łącznie z kaloryferami i piecem wymieniona została ok.10 lat temu.

Dojazd do nieruchomości stanowi droga asfaltowa oraz fragment drogi gruntowej. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się zabudowania jednorodzinne, lasy oraz pola uprawne. Nieruchomość oddalona jest ok. 3 km od Sycowa.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

230.000
(+48) 795 86 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , j.kuzmicz@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:13372
Oglądalność ogłoszenia:62
Wygasa:2017-11-13
Dodane:2017-09-29

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama