Rozmawia dwóch księży:
- Ciekawe, czy dożyjemy zniesienia celibatu.
Drugi na to:
- My nie, ale może nasze wnuki..


Sprzedam dom Dziadowa Kłoda 242m2

Cena: 295 000 zł
Cena za m2: 1 219 zł
Metraż: 242 m2
Powierzchnia działki: 4 900 m2
Liczba pokoi: 8
Liczba pomieszczeń: 17
Miejscowość: Gmina Dziadowa Kłoda
Numer oferty: 3137

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Na sprzedaż piętrowy dom o pow. ok. 242 m2 usytuowany na 49 arowej działce. Gmina Dziadowa Kłoda.

Na przedmiotowej działce znajdują się budynki takie jak:

- Budynek mieszkalny w jednej bryle połączony ze sporym budynkiem gospodarczym;
- 2 garaże + 2 pomieszczenia gospodarcze (tj. warsztat narzędziowy i komórka na węgiel) z poddaszem, gdzie suszone i przechowywane było zboże);
- Stodoła;
- Budynek gospodarczy na maszyny i narzędzia rolnicze;
- Zadaszona wiata na drewno opałowe;
- Budynek obory i kurnika;
- Wolnostojąca piwnica na warzywa usytuowana w ogródku warzywnym.Dom został tak zaprojektowany, aby mogły w nim zamieszkać 2 niezależne rodziny. Zarówno na pierwszym piętrze jak i na parterze jest oddzielna kuchnia i łazienka z pełną infrastrukturą oraz po kilka dość dużych pokoi.

Budynek mieszkalny składa z 2 kondygnacji:

PARTER:

- Altana (ok. 8 m2)
- Korytarz (ok. 10 m2)
- Kuchnia (ok. 13 m2)
- Łazienka (ok. 6 m2)
- Pokój I (ok. 17 m2)
- Pokój II (ok. 19 m2)
- Pokój III (ok. 15 m2)
- Kotłownia/ Pom. gospodarcze (ok. 34 m2)

Na piętro prowadzą drewniane schody.

PIĘTRO:

- Pokój I (ok. 20 m2)
- Pokój II (ok. 15 m2)
- Pokój III (ok. 18m2)
- Pokój IV(ok. 18m2)
- Pokój V (ok. 12 m2)
- Kuchnia (ok. 11 m2)
- Spiżarnia (ok. 3 m2)
- Łazienka (ok. 7 m2)
- Korytarz (ok. 16 m2)

DOM: Przedmiotowa nieruchomość to budynek wolnostojący, niepodpiwniczony w jednej bryle z budynkiem gospodarczym. Część mieszkalna jest odnowiona i gotowa do wprowadzenia. Wszystkie pokoje wykończone zostały w podobny sposób, na podłogach znajdują się drewniane deski sosnowe, na ścianach gładź bądź tynk tradycyjny, jeden z nich posiada wyjście na balkon. Obie łazienki pokryte zostały glazurą, a na wyposażeniu każdej z nich znajduje się toaleta, wanna, umywalka oraz bojler na ciepłą wodę.

Dodatkowo w każdej łazience znajduje się okno, które jest ważnym źródłem światła i wentylacji. W domu znajdują się 2 kuchnie również wykończone w podobny sposób. Kuchnia na parterze na podłodze posiada panele, a ściany to połączenie kafli i gładzi, natomiast kuchnia znajdująca się na piętrze wykończona została za pomocą drewnianych sosnowych desek na podłodze oraz kafli w połączeniu z tynkiem tradycyjnym na ścianach. Obie kuchnie posiadają sprawnie działające piece kaflowe, na których można gotować zdrowe posiłki na tzw. „żywym ogniu”.

Całkowita powierzchnia części mieszkalnej to ok. 242 m2. Budynek zbudowany został z pełnej cegły oraz został w całości otynkowany. Okna z wyjątkiem kilku sztuk zostały wymienione na nowszego typu - PCV. Część grzejników została wymieniona na grzejniki płytowe. Dach spadzisty pokryty ocynkowaną blachą. Centralne ogrzewanie domu odbywa się za pomocą tradycyjnego pieca węglowego umiejscowionego w kotłowni na parterze.

Budynek wyposażony został w niezbędne instalacje: elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną z odprowadzeniem do szamba. Woda pitna i do użytku gospodarczego pochodzi z wodociągu. Na działce znajdują się dodatkowo dwie czynne studnie, z których woda za pomocą hydroforu doprowadzana jest do budynków gospodarczych.

DZIAŁKA: Cała działka jest ładnie zagospodarowana i obsiana trawą a w jej obrębie znajdują się również 2 ogrodzone ogródki: jeden warzywny (4 arowy), drugi ziołowo-kwiatowy znajdujący się od frontu budynku. Tuż przy ogrodzie warzywnym została wybudowana wolnostojąca spora piwnica, w której z powodzeniem można przechowywać warzywa w sezonie zimowym. Przy nieruchomości znajduje się pole orne klasy IV i łąka klasy V, o całkowitej powierzchni 5 ha, które stanowi odrębną nieruchomość rolną, nie wchodzącą w skład oferowanej ceny.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- Piękne położenie w otoczeniu przyrody, w nieznacznym oddaleniu od drogi głównej (wjazd na posesję otoczony jest kilkoma 200 letnimi zabytkowymi lipami, a odległość od lasu wynosi jedynie 500 m).
- Bliska odległość do Sycowa i Namysłowa.
- Do drogi szybkiego ruchu S8 Wrocław-Warszawa odległość wynosi jedynie 12 km.
- Bardzo atrakcyjna cena, która zawiera działkę, dom mieszkalny z wszystkimi budynkami gospodarczymi oraz całe wyposażenie domu (tj. meble) i budynków gospodarczych.
- Aktualny budynek mieszkalny można również przeznaczyć na wynajem np. pod pensjonat lub dochodową agroturystykę.
- Sama działka, która wynosi prawie 0,5 ha stwarza możliwość ewentualnego podziału i wybudowania na jej powierzchni nowego nowoczesnego budynku mieszkalnego.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

295.000
(+48) 795 86 50 60 , (+48) 71 397 08 27 , j.kuzmicz@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:14456
Oglądalność ogłoszenia:66
Wygasa:2018-05-11
Dodane:2018-03-27

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama