- Jaka jest różnica między Urzędem Skarbowym a zakładem fryzjerskim?
- W Urzędzie Skarbowym golą dokładniej.


Sprzedam działkę/grunt Oleśnica 1208m

Cena: 50 736 zł
Cena za m2: 42 zł
Metraż: 1 208 m2
Powierzchnia działki: 1 208 m2
Miejscowość: Oleśnica
Ulica: ok. 7 km od centrum miasta
Numer oferty: 2637

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Sprzedamy 2 piękne działki budowlane w pobliżu Oleśnicy, ok. 7 km od centrum miasta.

Działki mają powierzchnie:

- 1408 m2,
- 1208 m2,

Działki znajdują się w jednej z miejscowości w Gminie Oleśnica, ok. 7 kilometrów od centrum miasta (szacowany czas dojazdu ok. 10 minut). W miejscowości znajduje się Kościół, świetlica, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy. Jest to cicha okolica. Sąsiednie działki także przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, powstaje tu osiedle domów.

Dostęp do wody w granicy działki, prąd na sąsiednich nieruchomościach.

Działki położone są w drugiej linii zabudowy, co zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku. Wjazdy na posesje od strony wschodniej. Dojazd drogą utwardzoną-z nieruchomością sprzedawany jest udział w drodze dojazdowej. Działki maja kształt zbliżony do kwadratu, co umożliwia postawienie na nich budynku wedle każdego projektu. Dostęp do prądu i wody w drodze.

Działki znajdują się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie tego terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, szeregowa lub bliźniacza. Dopuszcza się lokalizację nieuciążliwych usług lokalnych, zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, urządzeń infrastruktury technicznej, miejsc parkingowych i garaży wolnostojących.


Wysokość zabudowy nie może przekroczyć 2 kondygnacji nadziemnych, tj. parter i poddasze użytkowe, wysokość budynku mieszkalnego nie może przekroczyć 9 m, dachy budynków dwuspadowe lub wielospadowe, o symetrycznie nachylonych połaciach, kąt nachylenia połaci dachowych określa się od 35- 45 stopni, pokryte dachówką ceramiczną lub materiałami dachówkopodobnymi.

MOŻLIWA NEGOCJACJA CENY!

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

50.736
(+ 48) 730 077 162 , (+48) 71 397 08 27 , k.herbik@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:12175
Oglądalność ogłoszenia:62
Wygasa:2017-07-17
Dodane:2017-06-02

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama