- Jak się czuje ten pacjent spod 3?
- Lepiej już zaczął mówić.
- I co powiedział?
- Że czuje się gorzej.


Sprzedam działkę/grunt Goszcz 1213m2

Cena: 36 390 zł
Cena za m2: 30 zł
Metraż: 1 213 m2
Powierzchnia działki: 1 213 m2
Miejscowość: Goszcz
Numer oferty: 2920

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Działka pod zabudowę mieszkaniową, pow. 1213m2 w malowniczej okolicy lasów. Goszcz.

Media przy działce:

- Sieć wodna
- Sieć energetyczna

Działka o kształcie kwadratu, posiada płaskie ukształtowanie terenu, co ułatwia jego zabudowę i aranżację terenu. Dużego uroku nieruchomości dodaje roztaczający się widok na okoliczne wzniesienia i bezpośrednie połacie lasów. Brak zabudowań pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną aranżację terenu i wybór wielu projektów budowlanych, grunt obecnie nie jest ogrodzony. Bezpośredni dojazd stanowi na odcinku ok. 40 metrów droga gruntowa, która łączy się bezpośrednio z drogą asfaltową prowadzącą do zabudowań jednorodzinnych.

Przedmiotowa działka została wydzielona z większego obszaru i posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy (dla działki przed podziałem), która obejmuje budowę domu jednorodzinnego z garażem wbudowanym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną ( przydomowa oczyszczalnia ścieków). Wskaźniki i parametry obecnych warunków zabudowy oraz zagospodarowania dla całej 4.485m2 działki obejmują:

- funkcja – mieszkaniowa
- linia zabudowy – 4 m od granicy sąsiedniej działki
- wielkość powierzchni zabudowy - do - 11%,
- minimalna wielkość powierzchni biologicznie czynnej w zagospodarowaniu działki – 60%,
- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki do 4,5m
- wysokość głównej kalenicy do 9m
- kąt nachylenia dach od 350 do 450
- układ połaci dachowych : dwuspadowy lub wielospadowy, dopuszcza się w dachach lukarny
- kierunek głównej kalenicy dachu: prostopadły lub równoległy do frontu działki

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinną, tereny uprawiane rolniczo, lasy i tereny zielone. Spacery po okolicznych terenach to sama przyjemność i relaks na świeżym powietrzu, a dla osób lubiących zbierać grzyby, jagody i inne owoce lasu to czysty raj dla duszy.

Wyjątkowy i czysty klimat najbliższej okolicy stwarza warunki do uprawianiu sportów, wycieczek rowerowych i sprzyja wypoczynkowi. Pod względem turystyczno – rekreacyjnym jest to obszar wielobarwny, rozwojowy i ciekawy. Zwolennicy dwukołowych eskapad mogą wybrać się na małe szaleństwo szlakiem okolicznych wzgórz lub trasą rowerową z wieloma miejscami do wypoczynku, relaksu i pikników, gdzie urocza sceneria pobliskich lasów i wody oraz ukształtowanie tego terenu sprzyja wypoczynkowi i przyciąga urlopowiczów. Dla tych, którzy preferują mniej aktywny sposób wypoczynku znajdzie się również miejsce na wędkowanie i pola biwakowe.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Goszcz ok.5 km do centrum Twardogóry, co bardzo uatrakcyjnia lokalizację w szczególności dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do instytucji, szkoły, kościoła czy basenu kąpielowego. W niedalekiej odległości (4 km.) znajduje się również kompleks wypoczynkowy - Campus Domasławice - ośrodek znajdujący się na skraju 10 000 ha lasu, świetnie sprawdzający się na imprezy okolicznościowe, bankiety i wypoczynek nie tylko w letnie dni.

Goszcz to duża wieś położona w gminie Twardogóra na wysokości 150 m n.p.m., w powiecie oleśnickim, usytuowana w Kotlinie Milicko-Odolanowskiej u stóp Wzgórz Twardogórskich, 5 km na północ od Twardogóry, 50 km na północny wschód od Wrocławia i ok. 40 km na południowy zachód od Ostrowa Wielkopolskiego.

Cały obszar gminy Twardogóra jest położony wśród Wzgórz Twardogórskich, tzw. Gór Kocich, należących do makroregionu Wału Trzebnickiego. Znajdują się tu bardzo dobre punkty widokowe i ciekawe trasy rowerowe. Najbardziej charakterystycznymi i najciekawszymi elementami rzeźby Gór Kocich są doliny strumieni, głazy narzutowe, wzniesienia i obniżenia. Doliny strumieni sprawiają wrażenie wąwozów o baśniowym charakterze i mimo ostrego nachylenia zboczy przyjemnie się nimi spaceruje. Na terenie Wzgórz znajduje się ok. 30 takich dolin i w sumie osiągają one 50 km długości. Strumień, który utworzył najdłuższą i największą dolinę wypływa na wysokości 243 m n.p.m. i wartko płynąc tworzy po drodze małe wodospady.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

36.390
(+48) 726 70 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , m.pisula@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:13255
Oglądalność ogłoszenia:76
Wygasa:2017-11-02
Dodane:2017-09-18

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama