- Jak się czuje ten pacjent spod 3?
- Lepiej już zaczął mówić.
- I co powiedział?
- Że czuje się gorzej.


Sprzedam działkę/grunt Kraszów 2500m2

Cena: 62 500 zł
Cena za m2: 25 zł
Metraż: 2 500 m2
Powierzchnia działki: 2 500 m2
Miejscowość: Kraszów
Numer oferty: 2921

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Atrakcyjne działki pod miastem, pow. ok.25 arów - zabudowa jednorodzinna. Kraszów –gm. Międzybórz

Główne atuty działki

- zaciszne, kameralne miejsce
- spokojna okolica
- świetna lokalizacja
- panoramiczny widok

Media bezpośrednio przy działce:

- Sieć wodno-kanalizacyjna
- Sieć energetyczna

Dostępne powierzchnie działek:

– pow. 24,50 ara
– pow. 24,98 ara
– pow. 25 arów

Działki przyjmują kształt prostokąta o wymiarach ok. 102m długości i ok. 22m szerokości. Przedmiotowe działki nie są ogrodzone i przylegają bezpośrednio do siebie. Ich wielkość, kształt oraz pochyłe ukształtowanie terenu pozwalają przyszłemu właścicielowi na dogodną i wymarzoną aranżację terenu w pięknej scenerii oraz wybór wielu projektów budowlanych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna, tereny uprawiane rolniczo i roztaczające się wokół okoliczne lasy. Dojazd do działek stanowi droga asfaltowa.

Przedmiotowe nieruchomości znajdują się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w szczególności dla osób chcących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, z szybkim i łatwym dostępem do miasta, oddalonego zaledwie o 1km (Międzybórz) oraz o ok. 10km (Syców), gdzie bez problemu załatwić można wszelkie sprawy formalno-urzędowe, a także dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i jej wieloma walorami.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą, Rady Gminy Międzybórz działka przeznaczona w części (około 60m w głąb) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i oznaczona jest symbolem 9MJ – co oznacza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą, także o charakterze rekreacyjnym i letniskowym ( dopuszcza się tu również wprowadzenie usług, jedynie jako wbudowanych w budynki mieszkalne ) w pozostałej części działki ( ok. 40m na wzniesieniu) działka oznaczona jest symbolem R – jako rola czyli tereny upraw rolnych bez prawa do zabudowy.

Miasto Międzybórz jest bardzo dobrze skomunikowany z dużymi miastami : Wrocław, Ostrów Wlkp., Kalisz poprzez drogę krajową nr 25, łatwe połączenie z trasą S8 (Wrocław –Warszawa) połączenia PKS, PKP oraz dogodne połączenia prywatnych przewoźników. Dojazd do Oleśnicy zajmuje zaledwie 25 minut, do Wrocławia ok.40 minut, do Sycowa 10 minut.

W gminie Międzybórz i okolicach znajduje się sporo zakładów produkcyjnych głównie w branży meblowej, pod względem turystyczno – rekreacyjnym jest to obszar rozwojowy i ciekawy. Ukształtowanie tego terenu sprzyja wypoczynkowi i przyciąga urlopowiczów. Można wybrać się na wycieczkę rowerową po pobliskich ścieżkach i szlakach z wieloma miejscami do wypoczynku, relaksu i pikników lub w uroczej scenerii pobliskich lasów i wody, odwiedzić np. zalew w Stadomii, który jest zbiornikiem wodnym o powierzchni 30 ha lub kolejny akwen wodny w Kobylej Górze. Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, podkreśla jej zalety.

Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:

- kilkaset ofert w jednym miejscu,
- pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
- rzetelną informacje o każdej ofercie,
- sprawdzony stan prawny nieruchomości,
- możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
- uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
- pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
- protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
- zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

62.500
(+48) 726 70 50 60 , (+48) 62 785 52 22 , m.pisula@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:13256
Oglądalność ogłoszenia:76
Wygasa:2017-11-02
Dodane:2017-09-18

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama