Ty co kupiłeś żonie na urodziny?
- Perły.
O to się wykosztowałeś!
- No, cztery skubana wypiła!


Wynajmę mieszkanie Oleśnica 50m2

Cena: 1 500 zł
Cena za m2: 30 zł
Metraż: 50 m2
Piętro: 1
Liczba pomieszczeń: 3
Miejscowość: Oleśnica
Ulica: Centrum miasta
Numer oferty: 2868

Prestiżowa kancelaria w atrakcyjnej lokalizacji dla biznesu ! Wysoki standard, umeblowana z klimatyzacją

Marzysz o własnym biurze urządzonym w dobrym guście i z dużą klasą? Ta oferta jest dla Ciebie !!! Pozytywny wizerunek to podstawa sukcesu w biznesie – A TU MASZ TO ZAPEWNIONE !!! ZAPRASZAM !

Miesięczny czynsz za wynajęcie wynosi 1500 zł + media i VAT

Kaucja 2000 zł do końca umowy najmu po rozliczeniu mediów.

Wynajmiemy lokal użytkowy składający się z dwóch pomieszczeń biurowych, jedno z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 50 m2. Pomieszczenia te mogą funkcjonować z przeznaczeniem na gabinet i salę konferencyjną, oddzielone są szklaną ścianką, podkreślając tym samym wyraz prestiżu i elegancji. Pomieszczenia są bardzo jasne i przestronne, a szyku dodaje jednolita posadzka pokryta kafelkami na wysoki połysk. Jasne ściany wykończone gładzią idealnie komponują się w wystrojem i umeblowaniem wnętrza.

Lokal usytuowany jest na piętrze, w nowoczesnym budynku wyposażonym w windę, licznie odwiedzanym przez petentów, z uwagi na znajdujące się tu instytucje finansowe, biura i punkty usługowe. Budynek zlokalizowany jest głównej części miasta, z miejscami parkingowymi, bardzo blisko centrum z bezpośrednim wejściem wprost z ciągu pieszych przy jednej z ruchliwych ulic. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się banki, instytucje publiczne, liczne sklepy i punkty usługowe.


Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

www.kosikowski.com.pl

1500zł
(+48) 730 077 152 , (+48) 71 397 08 27 , m.murij@kosikowski.com.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:12845
Oglądalność ogłoszenia:31
Wygasa:2017-09-21
Dodane:2017-08-07

Reklama

Reklama


Reklama


Reklama