- Jaka jest różnica między Urzędem Skarbowym a zakładem fryzjerskim?
- W Urzędzie Skarbowym golą dokładniej.

Pracownik działu produkcji

CCI Sp. z o.o jest generalnym dystrybutorem materiału okładzinowego Corian. Jesteśmy nowoczesną, stabilną i ciągle rozwijającą się firmą, która działa na rynku polskim od 1990 roku.

Działalność firmy obejmuje m.in.: sprzedaż materiału Corian, organizację procesu fabrykacji mebli i innych elementów z udziałem materiału Corian, usługi projektowe, prace adaptacyjne i modernizacyjne obiektów prywatnych i przemysłowych , projektowanie obiektów budowlanych.

Miejsce pracy: Wrocław (okolice)
Region: dolnośląskie

Obowiązki:
◾realizacja zadań produkcji według określonych harmonogramów i instrukcji (praca manualna lub zautomatyzowana)
◾prace ogólnostolarskie na hali produkcyjnej polegające na cięciu, frezowaniu, klejeniu i szlifowaniu
◾prace pomocnicze produkcyjno-magazynowe
◾stanowiskowa kontrola produktu

Oczekujemy:
◾umiejętność obsługi elektronarzędzi i maszyn stolarskich oraz posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
◾pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków
◾umiejętność pracy w zespole
◾bardzo dobra organizacja pracy własnej
◾prawo jazdy kat. B
◾wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
◾pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
◾praca w godzinach porannych, od pn. do pt.
◾pracę na pełny etat
◾po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę
◾wynagrodzenie odpowiadające poziomowi umiejętności pracownika
◾atrakcyjny system premiowy uzależniony od wydajności i efektów pracy
◾dużą samodzielność w działaniu

Poza wykwalifikowanymi pracownikami z doświadczeniem w pracach stolarskich poszukujemy również osób do mniej skomplikowanych zadań (z możliwością rozwoju, przyuczenia do zawodu stolarza). W tym przypadku nie wymagamy doświadczenia. Szukamy osób zmotywowanych do pracy, mających predyspozycje do wykonywania zawodu stolarza, posiadających zdolności manualne. Mile widziani absolwenci szkół zawodowych. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich.

0
cci@cci.com.pl, tel: 71 346 78 29
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:12256
Oglądalność ogłoszenia:48
Wygasa:2017-07-23
Dodane:2017-06-09