Przechodzi dwóch
facetów obok Sejmu i słyszą jak wszyscy drą się: "Sto lat! Sto lat!"
Jeden do drugiego:
- Ktoś tam chyba ma urodziny.
- Nie. Wiek emerytalny ustalają.

Pracownik magazynu - Holandia

W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników magazynu

Miejsce pracy: Venray / Eindhoven/ Roosendaal/ Tilburg/Waalwijk / Heerlen/ Maasvlakte
Region: Holandia

Opis stanowiska:
• Pakowanie towaru w pudełka
• Przygotowywanie do wysyłki
• Praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów
• Zbieranie zamówień
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy- mile widziane
• Duża motywacja do pracy
• Zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku
• Gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy
• Zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
• Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą
• Atrakcyjne zarobki od 9,42 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego
• Pracę na długi okres czasu
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Transport do/z pracy
• pomoc w organizacji i rezerwacji transportu z Polski do Holandii
• Opiekę polskiego koordynatora
• Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień
Zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk APLIKUJ na naszej stronie: www.time2work.com.pl
lub drogą mailową: holandia@time2work.com.pl
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:
tel. 17 777 62 59, 17 777 62 60,
e-mail: holandia@time2work.com.pl

1
177776260
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:13111
Oglądalność ogłoszenia:36
Wygasa:2017-10-21
Dodane:2017-09-07