- Jak się czuje ten pacjent spod 3?
- Lepiej już zaczął mówić.
- I co powiedział?
- Że czuje się gorzej.

Ankieter

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu badawczego, firma Openfield Sp. z o.o. poszukuje osób do przeprowadzenia ankiet w okresie 02.10. - 08.10.

Zakres obowiązków:

- Przeprowadzanie ankiet w supermarkecie Kaufland w Oleśnicy
- Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów

Wymagania:

- Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań,
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Oferujemy:

- Pracę w postaci umowy zlecenia,
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi – dłuższa współpraca
- Szkolenie

15pln/h
Tel; 698 310 243 , praca@openfield.pl
Poinformuj, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie i-olesnica.pl ! Dziękujemy !

Identyfikator ogłoszenia:13324
Oglądalność ogłoszenia:64
Wygasa:2017-11-09
Dodane:2017-09-27